Yeni Zelanda'da çevreyle çok derin bir bağ bulunuyor; himaye ve koruma olarak ifade edebileceğimiz ‘Kaitiakitanga’ kavramı kültürünün derinliklerine işlemiş. Bizler doğanın üzerinde değiliz; sakin, temiz bir okyanusun keyfini ve su taşımacılığının geleceğini yaratma potansiyeli olan yeni teknolojileri sürekli olarak geliştiriyor, inovasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Kaitiakitanga, Manta5'te temel bir etken ve inovasyona yönelik ürün geliştirmenin kilometre taşı olmanın yanı sıra getirdiği değerler işimizi etik olarak nasıl yürüteceğimiz konusunda da yol gösteriyor.

Sahillerimizde değişimi teşvik eden çok sayıda şirketin bir parçası olmaktan son derece gururluyuz. Günümüzde çevreye çok daha duyarlı ürünlerin tüketimine geçiliyor. Hassas sularda içten yanmalı motorlar üzerinde giderek artan bir baskı olduğunu görüyoruz. Elektrikli foil bisiklet, su sporlarının ve en önde yer alan SL3 ile eğlence teknelerinin geleceğini temsil ediyor.

Dikkate değer ürün geliştirme

Su altı habitatına zarar vermez. Emisyona, petrol dumanına sebep olmaz ve su yüzeyinde artık petrol akıntısı görülmez. Gürültü yapmaz, kişisel su araçlarının motorlarının devir sesi yerini fısıltıya bırakır.

Dayanıklı olmak için üretildi

Hidrofoil SL3 yaşam boyu kullanılmak üzere tasarlanmış bir güç aktarım sistemi içerir, birinci nesil XE-1 modelinde kullanım ömrü genel olarak 5 kat daha uzundur. Uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve her açıdan iyileştirmek için çalışmalar sürmektedir.

Yalnızca ihtiyacınız olanı alın

İnsan gücüyle bir araya gelen elektrik gücü desteği su üzerinde son derece verimli ve çevreyle dost bir ulaşım modu sunuyor.

Bataryanın sorumlu bir şekilde bertaraf edilmesi

Manta5, kullanılmış bataryaların toplanması ve sorumlu bir şekilde bertaraf edilmesini taahhüt eder. Mevzuat ülkeye göre değişiklik göstermektedir; bu nedenle size en yakın batarya bertaraf tesisini bulmaya yönelik talimatlar için Manta5 veya yetkili bir satıcı ile iletişime geçin.