Satın alma

Bir Hydrofoiler'ı nereden satın alabilirim?

Manta5, ürünlerinin satışı her geçen gün büyüyen bir bayi ağı aracılığıyla gerçekleşir. Size en yakın satıcıyı bulmak için Yetkili Satıcılar sayfasını ziyaret edin.

Ülkenizde/eyaletinizde/bölgenizde hiç satıcı yoksa size en yakın Desteklenen Satıcı ile iletişime geçin. Bu satıcılar ürün sevkiyatı ve sınırlar ötesinde satış sonrası desteği sunma konusunda kanıtlanmış becerilere sahiptir.

Satış fiyatı bölgeden bölgeye değişiklik gösterir. Fiyatlar satıcı web sitelerinde veya başvuru yapılarak öğrenilebilir. Nakliye ve hazırlık ücretleri seçime göre değişiklik gösterebilir.

Size yakın bir satıcıyla konuşun. Yetkili Satıcılar

Nakliye ücreti teklifleri ve tahmini ücret Manta5 Yetkili Satıcıları tarafından sağlanır. Nakliye ve hazırlık ücretleri teslimat adresine göre değişiklik gösterebilir.

Ülkenizde/eyaletinizde/bölgenizde hiç satıcı yoksa size en yakın Desteklenen Satıcı ile iletişime geçin. Bu satıcılar ürün sevkiyatı ve sınırlar ötesinde satış sonrası desteği sunma konusunda kanıtlanmış becerilere sahiptir.

Buradan global garantinin tümüne bakabilirsiniz

Genel

Bisikletler çırpıntılara ve dalgalara karşı koyabiliyor mu?

Evet, henüz köpekbalıklarıyla başa çıkamadık ancak dalga sürüşü, okyanus çırpıntıları, rüzgar çırpıntıları, dalgaların işi tamam.

Bisiklet hareketsizken dik olarak su üstünde kalır. Pedalı çevirmeyi durdurduğunuzda şasi su üzerinde yüzmeye başlayana kadar bisiklet alçalacaktır. Sürücüler hareketsiz haldeyken yarı batık şekilde sele üzerinde kalabilirler.

Bisikleti sürmek için en az 1 m (3 ft) derinlik gereklidir. Ancak batık durumdayken kalkış gerçekleştirmek için en az 2 m (7 ft) su derinliği gereklidir.

Mevzuat eyalete ve ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Yerel satıcınız çeşitli kurumlardan gelen bilgileri sizinle paylaşabilir ancak bulundukları bölgedeki mevzuatı bilmek ve mevzuata uymak sürücünün sorumluluğundadır. Emin olmadığınız durumlarda lütfen yerel liman dairesini veya bir yetkili satıcıyı ziyaret edin.

Batarya kritik seviyeye ulaştığında ekrandaki batarya seviye göstergesi yanıp sönmeye başlar. Önemli bir uyarının ardından sürücü batarya tamamen boşalana kadar sürmeye devam ederse motor çalışmayı durdurur ve sürücünün manuel olarak pedal çevirerek (batık şekilde) ya da yüzerek bisikleti kıyıya çekerek kendi kendini kurtarması gerekecektir.

Tasarımın kaldırdığı maksimum ağırlık 100 kg'dır (220 pound). Daha ağır sürücüler yine foil kullanabilir ancak fabrikamızın tavsiye ettiği garantiye ve diğer amaçlara yönelik limit 100 kg'dır.

Dalgada sürmenin riski sürücüye aittir. En iyi sürüş deneyimleri kırılmanın ardından yuvarlanan dalga üzerinde gerçekleşir. Hidrofoiller bir sörf tahtasından veya SUP'tan daha ağırdır ve asla sörf dalgası alanında başka kişilerin (yüzenler, sörf yapanlar) yakınında kullanılmamalıdır.

En düşük seviyede bakım yeterlidir. Tuzlu suda kullandıktan sonra tatlı suyla durulayın.

Her servis sırasında basit bir planlı conta değişimi gerekir. Servis/değiştirme modüllerine erişim en az sayıda el aleti kullanmayı gerektirir.

Daha uygun maliyetli onarım için modülerlik alt montaj bölümlerine ayrılarak sağlanmıştır. Örneğin bir arıza olduğunda tüm montaj grubu yerine yalnızca etkilenen modül değiştirilir.

Daha fazla bilgi için lütfen Kullanım Kılavuzuna bakın.

Toplam sürüş süresi (batarya ömrü) aşırı ortam sıcaklıklarında kullanım sırasında farklılık gösterebilir.

Örneğin tamamen lityum bataryalar 20°C (68ºF) veya biraz daha düşük bir sıcaklıkta kullanılırsa en ideal hizmet ömrüne ulaşır. Örneğin bir batarya ortalama olarak daha düşük bir oda sıcaklığı yerine 30°C (86ºF) sıcaklıkta kullanılırsa döngü ömrü yaklaşık yüzde 20 azalır.

Hidrofoiller tuzlu suda kullanmak üzere tasarlanmıştır ancak tuzlu suda kullanılan ürünlerin çoğu gibi kullanımın ardından tatlı suyla durulanmalıdır.

Hydrofoiler şasisi yerel sörf tahtası veya araç paneli onarım uzmanı tarafından onarılabilir. Manta5 Sınırlı Garantisi yalnızca ürünün malzeme veya işçiliğindeki kusurlar nedeniyle meydana gelen hasarları kapsar.

SL3 genellikle piyasadaki en kolay foil ürünü olarak görülmektedir. Daha uzun kanat suyun üzerinde kullanım sırasında daha dengeli bir sürüş sağlar ve bisiklet ve sürücü arasındaki ek temas noktaları da kalkış sırasında destek sunar. Bisiklet kullanabiliyor ve yüzmeyi biliyorsanız bir Hydrofoiler kullanabilirsiniz.

Bluetooth aracılığıyla donanım yazılımı güncellemeleri

Entegre LCD ekran: Canlı Batarya Seviyesi, Destek Seviyesi, Gaz pozisyonu, Sistem Uyarıları, Sürücü Güç Ekranı, Sürücü Kadans Ekranı

Elektrikli pedal desteğini artır/azalt (10 Destek güç seviyesi)

Tork ve kadans kontrollü motor gücü

Gaz Ek Kontrolü

Farklı Sürüş Modları: Opsiyonel gaz ek kontrolü (Varsayılan) ve Takviye (Tam Gaz, Azami Hız) ile Pedal Desteği

SL3 toplam 38 kg (85 pound)

SL3+ toplam 40 kg (88 pound)

SL3 Pro toplam 37 kg (81 pound)

SL3'e getirilen ek modülerlik en ağır modülü 13,9 kg'a (30 pound) düşürerek toplam taşıma ağırlığını azalttı.

1,4 m Yükseklik x 2 m Genişlik x 2.2 m Uzunluk (4,5 ft Yükseklik, 6,5 ft Genişlik, 7,2 ft Uzunluk)

Hydrofoiler SL3, bisikletin 5 alt montaj bölümüne ayrılmasını sağlayan hızlı bağlantı parçaları içerir. Nakliyesini araç içinde yapıp her modülü suya elde taşıyabilirsiniz.

Hydropack Bataryalar

Hydropack'i nasıl şarj edebilirim?

Hydropack'i bisikletin şasisinden çıkartın.

Hydropack, 220-240V veya 110-120V standart ev tipi duvar prizine takılan özel bir şarj cihazı kullanır.

Şarj Süresi: Hydropack 600 için yaklaşık 3 saat ve Hydropack 1000 için 5 saat. Supercharger seçeneği yakında sunulacaktır.

Maalesef elektrikli araç bataryalarının yolcu uçaklarına alınmasına izin verilmemektedir. Rotaya bağlı olarak Hydropack'i özel bir kargo uçağıyla, kara veya deniz nakliyesiyle ayrı bir şekilde göndermek mümkün olabilir.

Bu süre, nasıl sürdüğünüze bağlıdır. Hydropack 1000 ve Hydropack 600 düşük seviyede elektrik desteği kullanarak sürdüğünüzde sırasıyla 4,5 ve 3,5 saati geçen maksimum sürüş süresi sunar. Takviyeli sürüş modunda yalnızca gaz kullanarak sürmeyi seçerseniz bataryayı 1 saatten daha kısa bir sürede boşaltmanız mümkündür. Ne kadar fazla pedal çevirirseniz batarya o kadar fazla uzun süre dayanacaktır.

SL3 SİPARİŞİ VERİN

Fiyatlar ve demo fırsatları için bir yetkili satıcıyla iletişime geçin